O nas

Dziś zrób dla siebie coś, za co podziękujesz sobie w przyszłości.

 

The Beauty Doctors Klinika Medycyny Estetycznej Cichosz i Kondzior została założona w 2019 roku przez lekarzy Leszka Cichosza i Agnieszkę Kondzior.

Współzałożycielom zależało na stworzeniu miejsca spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów, cieniących sobie najwyższą jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm lekarzy wykonujących zabiegi.

***

Jako certyfikowani lekarze medycyny estetycznej stawiamy przede wszystkim na potrzeby pacjentów, dlatego wykorzystujemy nabyte przez lata doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej, regeneracyjnej i anti-aging do pomocy pacjentom. W Klinice podchodzimy do pacjenta jako całości, nie tylko zajmujemy się poprawianiem urody, ale analizujemy w jaki sposób możemy pomóc pacjentom w poprawie kondycji i samopoczucia, co ma pozytywny wpływ na wygląd.

Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii medycznej, urologii i ginekologii estetycznej z użyciem najwyższej jakości preparatów. Zakres usług Kliniki obejmuje również wlewy kroplówkowe oraz porady dietetyczne.

Przytulne klimatyzowane wnętrze w stylu gabinetów spa wyróżnia się na tle typowych lekarskich klinik. Zapraszamy Państwa do naszej Kliniki w samym centrum pięknego Olsztyna.

Specjaliści z The Beauty Doctors zapraszają na profesjonalne zabiegi modelowania twarzy

Agnieszka Kondzior i Leszek Cichosz - lekarze kliniki medyny estetycznej Olsztyn The Beauty Doctors zapraszają na profesjonalne zabiegi