Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym. Sprawdź szczegóły zabiegu.

The Beauty Doctors - madycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa Olsztyn

Satysfakcja z życia seksualnego jest bardzo ważna. Czasami jednak zdarza się tak, że doznania nie są tak silne, jak się tego oczekuje. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem okaże się zabieg powiększania punktu G kwasem hialuronowym. Na czym polega zabieg i jakich efektów można się spodziewać? Odpowiedzi na te i inne ważne pytania znajdziesz poniżej.

Kilka informacji o zabiegu

Zabieg powiększania punktu G kwasem hialuronowym ma na celu sprawić, że kobieta będzie mogła odczuć większą przyjemność podczas stosunku. Kwas hialuronowy jest znany dobrze, jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej. Dzięki powiększeniu punktu G tkanka w jego okolicach staje się bardziej wrażliwa na bodźce, co zwiększa przyjemność podczas zbliżenia. Zabieg może trwać kilkanaście lub kilkadziesiąt minut, przed jego wykonaniem pacjentka dostaje znieczulenie. Taki zabieg warto rozważyć w przypadku osiągania zbyt małej satysfakcji podczas zbliżenia. Aby mogło dojść do przeprowadzenia zabiegu, konieczna jest konsultacja lekarska. Podczas rozmowy ze specjalistą przeprowadza się wywiad lekarski i rozważa motywacje pacjentki do poddania się powiększaniu punktu G za pomocą kwasu hialuronowego. Aby zabieg mógł się odbyć, konieczne jest także wykonanie badania cytologicznego.

Zabieg powiększania punktu G przeprowadza się z użyciem cienkiej igły, dzięki której możliwe jest wprowadzenie kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce. Kwas sprawia, że punkt G zwiększa swoją objętość i staje się bardziej wrażliwy.  Zabieg powiększania punktu G kwasem hialuronowym nie jest bolesny. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to miesiączka lub aktywna infekcja narządów rodnych. Zabiegu powiększania punktu G za pomocą kwasu hialuronowego nie wykonuje się również w przypadku kobiet karmiących piersią oraz kobiet w ciąży.

 

The Beauty Doctors oferuje zabiegi z uzyciem kwasu hialuronowego w problemach intymnych

 

Efekty zabiegu

Augmentacja, czyli zabieg powiększania punktu G przynosi oczekiwane efekty, czyli zwiększenie doznań podczas penetracji. Efekty zabiegu mogą utrzymać się do około 2 lat od jego wykonania, a więc nie ma konieczności częstego powtarzania zabiegu. Jest to więc nie tylko skuteczne, ale również wygodne rozwiązanie dla każdej kobiety, która pragnie odczuć większą satysfakcję podczas zbliżeń.

Punkt G jest wrażliwy dzięki silnemu ukrwieniu i unaczynieniu. Znajduje się na przedniej ścianie pochwy, jego rozmiar jest niewielki i wynosi średnio od 1 do 2 centymetrów. Dzięki powiększeniu punktu G za pomocą kwasu hialuronowego obszar ten staje się jeszcze bardziej wrażliwy, co wpływa korzystnie na doznania podczas penetracji.

Kwas hialuronowy – czy to bezpieczne?

Kwas hialuronowy jest produkowany przez tkanki w ludzkim organizmie. Oznacza to, że jest to substancja całkowicie bezpieczna. Od lat wykorzystuje się ją do przeprowadzenia różnych zabiegów medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy doskonale sprawdza się w przypadku powiększania punktu G. Warto jednak pamiętać, że po około 2 latach konieczne jest ponowne przeprowadzenie zabiegu, gdyż kwas hialuronowy ulega biodegradacji. Użycie kwasu podczas zabiegu nie tylko powiększa punkt G, ale także powoduje polepszenie kondycji tkanek i stymuluje produkcję kolagenu.

Warto wspomnieć, że zabieg powiększania punktu G kwasem hialuronowym nie jest przeznaczony jedynie dla pań, które odczuwają niski poziom spełnienia podczas zbliżeń. Na taki zabieg mogą zdecydować się również kobiety, które są zadowolone z doznań seksualnych, ale chciałyby poczuć jeszcze większą przyjemność podczas stosunku.

Bardzo ważną informacją jest to, że zabieg powiększania punktu G za pomocą kwasu hialuronowego, wykonywany jest przez profesjonalistów, którzy stosują nowoczesne metody. Sprawdzona klinika w której pracują profesjonaliści to gwarancja bezpieczeństwa i uzyskania oczekiwanych efektów.

 

The Beauty Doctors Olsztyn oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej

 

Dlaczego warto?

Okazuje się, że zabieg powiększania punktu G za pomocą kwasu hialuronowego jest efektywnym, bezpiecznym, bezbolesnym i wygodnym rozwiązaniem. Dlaczego warto zdecydować się na ten krok? Zadowolenie z życia seksualnego to bardzo ważna kwestia, o którą niewątpliwie warto zadbać. Jakość zbliżeń ma wpływ na samopoczucie, relacje w związku, postrzeganie swojej relacji z bliską osobą. Nie warto udawać, że wszystko jest w porządku, jeśli prawda jest inna. Stymulacja mechaniczna może być naprawdę przyjemna, warto dać sobie szansę na nowe doznania.

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym można polecić szczególnie paniom, które nie doznają orgazmu pochwowego, urodziły niedawno dziecko i nie odczuwają satysfakcji podczas zbliżeń, budowa ich okolic innych jest nieprawidłowa. Również po przejściu menopauzy warto zdecydować się na zabieg powiększania punktu G kwasem hialuronowym. Okres ten jest zazwyczaj trudnym czasem w życiu kobiety, a dodatkowo skutkuje zmniejszaniem się punktu G.

Ogromną zaletą zabiegu jest to, że po jego wykonaniu nie trzeba przechodzić długiej i trudnej rekonwalescencji. Kobieta może powrócić do swoich codziennych czynności jeszcze tego samego dnia w którym został przeprowadzony zabieg. Spokojnie można polecić ten zabieg nawet tym paniom, które mają niski próg bólu. Zarówno zabieg jak i czas po jego wykonaniu nie powodują nieprzyjemności czy bólu o dużym nasileniu.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się ze specjalistą

Jeśli chciałabyś odczuwać większe zadowolenie podczas stymulacji mechanicznej, ale masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się ze specjalistą. Rozmowa na temat zabiegu powiększania punktu kwasem hialuronowym pomoże rozwiać wątpliwości i otrzymać odpowiedź na wszystkie ważne pytania. Taka rozmowa ze specjalistą to dobry pomysł, który do niczego nie zobowiązuje. Warto wybrać się na taką konsultację, aby przekonać się, że taki zabieg może dać naprawdę wiele dobrego. Jeśli stoisz przed wyborem miejsca, w którym chcesz skorzystać z zabiegu, pamiętaj, aby wybierać zaufane kliniki. W takich miejscach pracują doświadczeni profesjonaliści, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz nowoczesny sprzęt. Takie warunki to gwarancja bezpieczeństwa i uzyskania pożądanego efektu. Sprawdź koniecznie ofertę The Beauty Doctors