The Beauty Doctors – lekarze z duszą artystów

The Beauty Doctors - medycyna estetyczna w Olsztynie

Klinika The Beauty Doctors powstała z miłości do piękna ludzkiego ciała. Historię zapoczątkowała dwójka lekarzy neurochirurgii i otolaryngologii. Swoje zdolności manualne i wyczucie estetyki postanowili połączyć w jedną, spójną całość i stworzyli to wyjątkowe miejsce, do którego zapraszają najbardziej wymagających klientów.

Dzięki doświadczeniu klinicznemu, właściciele – lek. Agnieszka Kondzior i lek. Leszek Cichosz, posiadają kompetencje, które pozwalają im na prawdziwie holistyczne podejście do pacjenta. W ich pracy nie ma miejsca na przypadkowe działania i zabiegi, przychodząc do The Beauty Doctors możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach. Decydując się na zabiegi inwazyjne, które wiążą się z pewnym ryzykiem powikłań, a które nierzadko wymagają od nas sporego nakładu finansowego chcemy być pewni, że specjalista, w którego ręce się oddajemy, jest faktycznie ekspertem w swojej dziedzinie. Lekarze prowadzący klinikę posiadają w swoich życiorysach nie tylko ukończenie studiów podyplomowych w dziedzinie medycyny estetycznej (Warszawski Uniwersytet Medyczny), ale także stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności na licznych konferencjach, kongresach i kursach doszkalających.

Klinika znajduje się w centrum Olsztyna. Dzięki klimatycznemu wystrojowi utrzymanemu w duchu SPA każda wizyta to prawdziwy rytuał nie tylko dla ciała, ale i dla zmysłów. W ofercie kliniki znajdziemy pełen przekrój zabiegów na twarz i ciało, także z zakresu kosmetologii medycznej, urologii i ginekologii estetycznej. Zajmujemy się także poradnictwem dietetycznym i oferujemy witaminowe wlewy kroplowe.

 

 

Wlewy dożylne – czym są i czy naprawdę działają?

Wlewy dożylne to stosunkowo nowa metoda skoncentrowana na rewitalizacji całego organizmu. Polega na dożylnym podaniu specjalnie zbilansowanych preparatów, których skład jest ściśle uzależniony od bieżących potrzeb naszego ciała. Dzięki natychmiastowemu działaniu metoda wlewów dożylnych zyskuje rzesze fanów na całym świecie, jednak powinna być stosowana wyłącznie pod nadzorem lekarskim, gdyż nie każdy pacjent może skorzystać z tego rodzaju terapii.

Przez przystąpieniem do zabiegu szczegółowo przeprowadzimy wywiad, co pozwoli nam dokładnie odpowiedzieć na twoje potrzeby. W ofercie posiadamy preparaty wspomagające koncentrację, regenerację, przyspieszające metabolizm, odmładzające, energetyczno – wzmacniające, a także zawierające wysoką dawkę niezbędnych aminokwasów, minerałów, czy uzupełniających nawodnienie. W podbramkowych sytuacjach, dzięki wlewom dożylnym, wspomożemy także w leczeniu „syndromu dnia następnego”, kiedy zabawa się skończyła, a ty musisz wrócić do codziennych obowiązków.

Preparaty to nic innego jak idealnie zbilansowana mieszanka witamin, soli mineralnych i aminokwasów zawieszonych w odpowiednim płynie. Tak przygotowany koktajl podłączamy za pomocą wkłucia dożylnego, dzięki czemu efekt uzyskujemy niemal natychmiast. Jak przy każdym zabiegu zalecamy regularność, gdyż sumienne stosowanie pozwala na utrzymanie uzyskanych efektów na dłużej.

Klinika medycyny estetycznej w Olsztynie The Beauty Doctors oferuje dożylne wlewy witaminowe

 

Czego mogę się spodziewać po wlewie dożylnym?

Wlew dożylny ma zbawienne działanie na cały organizm, ale wśród najszybciej zauważalnych efektów można wymienić:

  • poprawa nawodnienia i jędrności skóry, minimalizacja zmarszczek i ograniczenie powstawania nowych
  • redukcja cellulitu
  • szybsza przemiana materii, zwiększająca efektywność diet redukcyjnych
  • rozjaśnienie przebarwień, rozświetlenie cery
  • polepszenie stanu włosów i paznokci
  • zwiększenie odporności
  • odzyskanie równowagi hormonalnej
  • poprawa koncentracji, zwiększona ilość energii
  • oczyszczenie organizmu

Zabieg jest bezbolesny, krótkotrwały i nie wymaga żadnego przygotowania. Po zabiegu możesz wrócić do codziennych obowiązków, nie musisz przechodzić żadnej rekonwalescencji. Jedynym ograniczeniem są niektóre choroby wątroby, nerek i inne choroby przewlekłe, dlatego tak ważny jest wywiad lekarski kwalifikujący do wlewu.

 

Zabiegi powiększające usta – techniki na światowym poziomie

Powiększanie ust Olsztyn należy do tych najczęściej wybieranych zabiegów, szczególnie przez klientki. Ten z pozoru prosty zabieg jest tak naprawdę bardzo skomplikowany i wymaga od specjalisty doświadczenia, doboru odpowiednich preparatów oraz techniki, a także, co najważniejsze, poczucia estetyki. Zastrzegamy, że nigdy nie wykonujemy u naszych pacjentek zabiegów, które mogłyby im zaszkodzić lub oszpecić, a techniki dobieramy indywidualnie w każdym przypadku.

Profesjonalne powiększanie i modelowanie ust - The Beauty Doctors Olsztyn

 

W naszej klinice oferujemy zabiegi modelowania ust za pomocą kwasu hialuronowego. To zabieg całkowicie bezpieczny, odwracalny, a przy tym bardzo trwały ( z reguły efekt utrzymuje się 4-12 miesięcy). Pozwala nie tylko na powiększenie ust, ale także na uwydatnienie ich konturu, redukcję asymetrii, podniesienie kącików ust, a także wypełnienie drobnych zmarszczek. Ogromną zaletą jest fakt, że zabiegowi można poddać się cały rok, a przeciwwskazań do zabiegu jest niewiele (aktywna opryszczka, uczulenie na składniki preparatu, skłonność do powstawania koloidu, ciąża, aktywna choroba nowotworowa, immunosupresja). Sam kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka, przez co jest bardzo dobrze tolerowany. To związek posiadający unikatową właściwość wiązania cząsteczek wody, dzięki czemu daje niepowtarzalny efekt wypełnienia, napięcia i młodzieńczego wyglądu, a to wszystko w trakcie 30-minutowego zabiegu!

W dniu zabiegu powiększania ust możesz zaobserwować zaczerwienienie, niewielki obrzęk, a następnego dnia, jeśli masz do tego skłonność, niewielkie siniaczki w miejscu wkłucia, jednak są to sytuacje stosunkowo rzadkie i szybko przemijają.

Przed zabiegiem istnieje możliwość zastosowania znieczulenia miejscowego celem zmniejszenia dolegliwości bólowych, natomiast nie każdy pacjent tego wymaga.

Liposukcja strzykawkowa- alternatywa dla operacji plastycznych i pomocnik w walce z tkanką tłuszczową.

Zdrowa, zbilansowana dieta i aktywny tryb życia to przepis na piękne, zgrabne ciało. Co jednak zrobić, kiedy nasze największe starania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Albo gdy wciąż brakuje nam czasu na codzienne ćwiczenia i restrykcyjną dietę? W końcu – co zrobić, kiedy tkanka tłuszczowa zgromadziła się w problematycznych miejscach, z których nie sposób się jej pozbyć? Odpowiedzią na te i inne problemy jest liposukcja strzykawkowa .

Jest to zabieg w swoim założeniu podobny do liposukcji operacyjnej, jednak mniej inwazyjny, niebolesny i obarczony znacznie mniejszym ryzykiem wystąpienia powikłań. W trakcie jego trwania lekarz używa specjalnej kaniuli podłączonej do strzykawki z podciśnieniem, która pozwala na precyzyjne odessanie tkanki tłuszczowej z trudno dostępnych okolic, takich jak podbródek, kark, brzuch, talia, kolana, wzgórek łonowy czy uda. Charakteryzuje się niewielką traumatyzacją okolicznych tkanek, dzięki czemu jest bardzo bezpieczny i nie narusza ciągłości innych części ciała. Przez cały czas trwania specjalista kontroluje siłę ssania strzykawki, dostosowując ją do warunków i okolicy, nad którą pracuje. Niewielkie nakłucia, przez które wprowadza się igłę goją się szybko bez pozostawienia blizn. Cały zabieg jest całkowicie bezbolesny ze względu na zastosowane znieczulenie, a pacjent w trakcie jego wykonywania jest przytomny.

Liposukcja strzykawkowa - profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej w The Beauty Doctors Olsztyn w Olsztynie

Ogromną zaletą liposukcji strzykawkowej jest natychmiastowy efekt, który nie tylko utrzymuje się na długo, ale, co ciekawe, nasila się jeszcze przez jakiś czas po zabiegu! Dzieje się tak ze względu na uruchomienie procesów katabolicznych, które uaktywniają się po usunięciu części komórek tłuszczowych. W kolejnych dniach po zabiegu, kiedy zmniejsza się opuchlizna i obrzęk, goją się ewentualne niewielkie siniaczki, możemy zaobserwować pełen efekt zabiegu.

Celem utrzymania najlepszych efektów zalecamy noszenie odzieży lub opatrunku uciskowego przez kolejne 14 dni, nie korzystać z sauny, solarium, łaźni parowych i krioterapii oraz unikać ekspozycji na słońce.

Do zabiegu przygotowuje i kwalifikuje lekarz, biorąc pod uwagę wywiad medyczny i obecność ewentualnych przeciwwskazań. Przez liposukcją strzykawkową dostaniesz także szczegółowe wytyczne, jak przygotować się do zabiegu.

Pełen przekrój zabiegów, natychmiastowe efekty.

Przedstawione zabiegi to zaledwie ułamek tego, co czeka na was w The Beauty Doctors. Oferujemy dostęp do pełnej oferty specjalistycznych zabiegów na twarz i ciało, także w zakresie urologicznym i ginekologicznym. W naszej klinice stawiamy na holistyczne podejście do pacjenta, skupiając się nie tylko na sferze beauty, ale także na poprawie komfortu i jakości życia. Zależy nam, aby zabiegi były o tyle efektowne co bezpieczne, dlatego pracuje u nas wyłącznie wykwalifikowana kadra z wykształceniem medycznym. Projektując klinikę szczególną uwagę przykładaliśmy do tego, aby każdy, kto przekroczy nasz próg czuł się zaopiekowany i zrelaksowany. Zależy nam, aby każdy pacjent korzystający z naszych usług poczuł się potraktowany indywidualnie i priorytetowo. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą zabiegów i usług, z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.