Leszek Cichosz

Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, specjalista otorynolaryngologii

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging oraz współzałożyciel Kliniki The Beauty Doctors.

Absolwent kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Absolwent studiów podyplomowych Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Kursu Medycyny Anti-Aging w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Specjalista Otorynolaryngologii, Pracuje w Klinice Otolaryngologii, Chorób Głowy i Szyi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie oraz w Klinice Chirurgii Głowy i Szyi Dzieci i Młodzieży w zakresie Otolaryngologii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Prowadzi także Indywidualną Praktykę Lekarską.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz praktyczne umiejętności zawodowe poprzez udział w wielu szkoleniach oraz w kongresach z zakresu medycyny estetycznej, co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo jego zabiegów.

Jako lekarz, stara się dobierać zabiegi i procedury w taki sposób, aby pomóc pacjentom odnaleźć ich naturalne piękno. Podczas wizyty podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, dokładnie analizuje problem i starannie przedstawia plan leczenia. Posiada niezwykłe wyczucie estetyki ludzkiego ciała, co pozwala mu na bardzo skuteczny dobór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Najważniejszym efektem, który chce osiągnąć w wykonywanych zabiegach jest subtelność i naturalność połączona z poprawą wyglądu i samopoczucia pacjenta. Dbanie o najmniejsze szczegóły w swoich zabiegach, pomagają mu zyskiwać kolejnych zadowolonych z efektów pacjentów.

W życiu zawodowym postępuje zgodnie z myślą: „Ciało ludzkie jest dziełem sztuki, a postępowanie z jego delikatnymi tkankami wymaga kunsztu artysty” (Berkeley Moynihan).

Do zobaczenia w Klinice!