JUVELOOK i LENISNA – nowe możliwości medycyny estetycznej

Klinika medycyny estetycznej OlsztynThe Beauty Doctors zaprasza na zabiegi z użyciem preparatów Lenisna i Juvelook

W ostatnich czasach rozwój medycyny estetycznej zrobił ogromny postęp. Pojawiły się nowe metody, dzięki którym możliwe jest zregenerowanie wiele obszarów ciała. Decydując się na różnego rodzaju zabiegi można lekko podkreślić swój wygląd lub zmienić go w sposób diametralny.

Juvelook i Lenisna to stymulatory tkankowe, które wpływają na zwiększoną ilość produkcji kolagenu. Ponadto natychmiastowo wypełniają określone miejsce. Wszystkie procesy z wykorzystaniem stymulatorów przyczyniają się do zwiększenia jędrności skóry poprzez odbudowę zniszczonych tkanek.

JUVELOOK- czym jest?

Juvelook to połączenie 42,5 mg kwasu polimlekowego pdlla z nieusieciowanym kwasem hialuronowym o wartości 7,5 mg. Stymulatory w takim zestawieniu kwasów nazywane są inaczej wypełniaczem hybrydowym. Zabiegi przynoszą natychmiastowe efekty, które są widoczne po pierwszej wizycie. Produkt przeznaczony jest do regeneracji skóry w delikatnych okolicach takich jak: dolna powieka z okolicą doliny łez, skóra szyi lub mezoterapia skóry twarzy.  Seria zabiegów powinna być wykonana w odpowiednich odstępach czasowych w zależności od mankamentu skórnego.

JUVELOOK- proces zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu, podawane jest miejscowe znieczulenie. Dzięki tej czynności pacjent będzie czuł się komfortowo. Następnie następuje docelowa praca produktem, który stymuluje tkankę podskórną. Odpowiednie proporcje wyeliminowały ryzyko powstawania grudek podskórnych. Po odpowiednio przeprowadzonym i zakończonym zabiegu, nie będzie konieczny masaż okolicy, na której był wykonywany. Wizyta trwa około godziny. Wypełnienie utrzymuje się do dwóch lat. Po tym czasie można wykonać zabieg przypominający.

Medycyna estetyczna Olsztyn zaprasza na zabiegi przeciwstarzeniowe

 

JUVELOOK- wskazania do wykonania zabiegu

Jest wiele wskazań do wykonania zabiegu preparatem Jovelook. Osoby odwiedzające gabinety kosmetyczne zmagają się z wieloma problemami skóry. Najczęstsze z nich to:

• wiotkość skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni

• zaznaczona dolina łez

• małe i duże ubytki w okolicy dolnej powieki

• cienie pod oczami

Wszystkie frasunki można zniwelować za pomocą kilku serii regularnych zabiegów.

Juvelook- efekty terapii

• Efekt natychmiastowego wypełnienia – dzięki uzupełnieniu znaczących ubytków tkankowych, skóra nabiera młodzieńczego wyglądu, nawet w przypadku osób z wyraźnymi oznakami starzenia.

• Przywrócenie jędrności skóry – proces produkcji kolagenu wpływa na napięcie skóry. Dzięki długotrwałej stymulacji produkcji kolagenu efekty zabiegu utrzymują się do momentu dominacji tego białka.

• Redukcja zmarszczek – Odpowiednio odżywiona skóra, po stymulacji tkanki podskórnej znacząco redukuje obecność zmarszczek.

• Regeneracja okolicy oka – Skóra po zabiegu nabierze dużej elastyczności.

Juvelook- przeciwwskazania

• Uczulenie oraz nadwrażliwość na zawartość preparatu

• Choroby tkanki łącznej oraz autoimmunologiczne i nowotworowe

• Stany zapalne okolic mających być poddane zabiegowi i różnego rodzaju infekcje

• Ciąża, karmienie piersią

The Beauty Doctors klinika medycyny estetycznej Olsztyn zaprasza na zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów skóry

 

Lenisna- czym jest?

Lenisna zawiera 170mg kwasu kwasu polimlekowego PDLLA i 30 mg nieuscieciowanego kwasu hialuronowego. Tak samo jak Juvelook, jest formą wypełniacza hybrydowego, który wpływa na długotrwałą stymulację produkcji kolagenu. Poprzez dostosowanie ilości roztworu produkt jest idealnym wytworem do leczenia zmarszczek głębokich oraz korekcji wgłębień skóry. Oprócz okolic twarzy woje zastosowanie znajdzie na większych powierzchniach takich jak pośladki czy uda. Preparat Lenisna jest liderem do przywracania młodzieńczego wyglądu.

Lenisna- proces zabiegu

Zabieg może być wykonany po uprzednim podaniu miejscowego znieczulenia. Możliwości dotyczące zakresu medycyny estetycznej są bardzo duże. W wyniku tego pacjent może się czuć niezwykle komfortowo. Następnie odpowiednio wykwalifikowana osoba aplikuje produkty bezpośrednio do tkanki skórnej. W miejscach, w których było podane wypełnienie nastąpi znacząca poprawa wyglądu. Efekt będzie natychmiastowy. Po kilku dniach preparat zacznie stymulować produkcję kolagenu. Wtedy okolica poddana zabiegowi stanie się jędrniejsza i elastyczniejsza. Należy wykonać mniej więcej trzy serie podawania produktu. Po upływie dwóch lat zabieg trzeba powtórzyć. Odpowiednia regularność przyczyni się do utrzymania lepszego efektu.

Lenisna- wskazania do zabiegu

Obecność 170 mg mikrocząsteczek kwasu mlekowego oraz 30 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego sprawiają, że efekty terapii utrzymują się długi czas. Jeśli od ostatniego zabiegu minęły około 2 lata, warto ją powtórzyć. Wysokie stężenie wpływa pozytywnie na różne obszary twarzy. Lenisna to idealny produkt dla osób posiadających:

• zmarszczki

• bruzdy i załamania w skórze

• widoczne oznaki starzenia (zmniejszone napięcie oraz jędrność)

• brak jędrności w okolicach brzucha, ud, pośladków i ramion

The Beauty Doctors poleca zabiegi z użyciem preparatów Lenisna i Juvelook

Lenisna- efekty terapii

Efekty utrzymują się co najmniej 24 miesiące. Zabiegi wykonywane regularnie tzn. co 6-12 tygodni wpłyną na trwałość terapii.

• Ujędrnienie ud, pośladków, ramion i brzucha- skóra nabierze odpowiedniej elastyczności, przez co zmniejszy się widoczność cellulitu.

• Atrofia zmarszczek- po odpowiednio wykonanym zabiegu można spodziewać się całkowitej degradacji zmarszczek. Skóra będzie znacząco odmłodzona i odpowiednio odżywiona.

• Natychmiastowe wypełnienie- dzięki znaczącej poprawie wyglądu, która pojawi się po pierwszym, skończonym zabiegu pacjenci z chęcią wracają na kolejne wizyty. Natychmiastowy efekt pokazuje, że produkt jest najwyższej jakości.

• Regeneracja okolicy oka- poprawienie elastyczności skóry.

Lenisna- przeciwwskazania

Nigdy nie należy lekceważyć swojego stanu zdrowia. Jeśli podejrzewasz jakiekolwiek przeciwwskazanie do wykonania zabiegu, skonsultuj swoje obawy z odpowiednio wykwalifikowaną osobą. Dzięki niej możesz uzyskać informację czy zakwalifikujesz się na zabieg.

• Nadwrażliwość oraz uczulenie na składniki preparatu

• Infekcja, aktywna opryszczka, stany zapalne w okolicy, która ma być poddania zabiegowi

• Obecność nowotworu, choroby tkankowej lub autoimmunologicznej

• Ciąża oraz karmienie piersią

Klinika medycyny estetycznej The Beauty Doctors zaprasza na zabiegi z wykorzystaniem preparatów Lenisna i Juvelook. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.